מטפחות מעוצבות לראש – על מה המהומה?

בין אם את רוצה להשאיר את השיער שלך בפנים או להיראות אלגנטית, מטפחות מעוצבות הן אידיאליות ביותר לימי הקיץ הארוכים. רובן גדולות מספיק כדי לעטוף את הראש איך שאת אוהבת – כמו מטפחת, סרט ראש, בנדנה או כיסוי ראש מלא, והחלק הטוב ביותר? אם אינך רוצה לעטוף אותה על ראשך, תוכלי להשתמש בה כצעיף או אפילו כשמיכה.

מטפחות מעוצבות הן אביזר נצחי, תכליתי ואופנתי. היום, אנו לוקחים צעד אחורה בזמן כדי להביא שוב את כיסויי הראש לעולם האופנה. עם משקפי שמש וצעיף סביב הראש – מה יכול להיות אופנתי יותר ממגע וינטג’ מקסים? עכשיו את יכולה לראות אותן בכל רחוב לידך באותו סגנון ואלגנטיות כמו בעבר. הקפידי להוסיף זאת לרשימת אביזרי החובה לשנת 2021.

בואי נדבר מעט על סוגי מטפחות ובדים שיכולים לשמש כמטפחות לאירועים.

סוגי מטפחות לאירועים

צעיף עשוי בד כותנה דק – מספיק כדי לעטוף את הראש שלך במגוון של דרכים. צעיף זה מדורג מאוד מכיוון שהוא קל מספיק ללבוש בחום הקיץ וארוך מספיק כדי לשמש כצעיף או כיסוי ראש, הוא נשי ואומנותי כאחד.

100% צעיפי משי – צעיף זה עשוי 100% משי, קל משקל. מבחר הבדים העצומים, הצבעים והדוגמאות לבחירה הוא פשוט מדהים. המשי הוא תכליתי לעיצוב ואנשים משתוללים ביצירות האמנות היפות ובבד האיכותי.

צעיפי שיפון קלים – זהו אחד מהצעיפים המומלצים ברשימה זו. כדאי קודם לקפל אותו לחצי וחצי לפני שקושרים אותו על הראש. בכנות, לא ניתן לנצח את האיכות הזו! אנשים אוהבים את הבד העדין והצבעים המרגיעים.

צעיף פשתן קל – זהו צעיף ארוך וצר, חלקו כותנה, חלק מפשתן. הבד כל כך קל שאת יכולה לקשור אותו בקלות כמטפחת ראש: פשוט עטפי אותו מספר פעמים וקשרי כרצונך! פשתן אידיאלי לאורך כל הקיץ, קז’ואל אך אופנתי. אנשים אוהבים את משקל החומר, אבל אם את לא רוצה לעטוף צעיף ארוך, זה אולי לא בשבילך.

צעיף משי 100% עם הדפס פרחוני – צעיף זה עשוי 100% משי והדוגמאות מודפסות דיגיטלית, כך שהם לא דוהים. כל ההדפסים מקסימים בזכות האלגנטיות הנצחית שלהם. רבים אומרים שהם כל כך אוהבים את זה עד שבסופו של דבר הם קונים יותר מאחד, כי הם כל כך יפים ועשויים היטב.

צעיף משי בהדפס בעלי חיים – צעיף זה עשוי משי, נוח וקל משקל, כך שתוכלי לעצב אותו בקלות כצעיף ראש גדול או כקשירה לשיער. אנשים אומרים שזה מתאים לכל דבר ונראה אפילו טוב יותר בימי הקיץ החמים.