שאלות ותשובות Be Chic

היי שיקית יקרה

שמחים שהגעת!

הכנו עבורך מסמך “שאלות ותשובות” לגבי האתר שלנו, כדי שהמידע יהיה לך שקוף ונגיש.

בישיק הינה פלטפורמה ייחודית המאגדת בתוכה את מעצבות האופנה והסטיילינג המובילות למגזר הדתי ,”האמזון” לאופנה הצנועה, אצלנו תוכלי למצוא את המגוון הגדול בישראל של אופנה צנועה וסטיילנג לאישה הדתית, החל ממטפחות ,שמלות לדתיות, חצאיות, בגדי בסיס ,אקססוריז, בגדי ים, ועד לנעליים, איפור וביוטי. הקניון הדיגיטלי שלנו מאפשר לך להיות מחוברת ומעודכנת בכל השקה של קולקציה חדשה ולקבל את העידכונים ראשונה על מבצעים הכי חמים ברשת.

שמחים שהגעת אלינו 🙂

באתר יש עשרות חנויות מתחום האופנה והביוטי, כל חנות מציגה את המוצרים שלה ומאפשרת לכל לקוחה לקנות את מוצריה אונליין. ניתן לחפש מוצרים על פי השיוך (כיסויי ראש / שמלות / תכשיטים) וכך למצוא מגוון מוצרים מחנויות שונות. ניתן לחפש מוצרים לפי חנות וכך לראות את כל המוצרים של חנות מסויימת – לחצי כאן כדי לעבור לדף החנויות.

המוצרים שנבחרו יכולים להגיע ממספר חנויות ולכן יכולים להגיע במספר משלוחים (תלוי במוצרים שבחרת). בסל הקניות ניתן לבחור את שיטת המשלוח עבור כל חנות שממנה הזמנת.

ממש לא! זוהי אופנה שיקית, מעניינית, מלאת צבעים וסגנונות ויכולה להתאים למגוון של נשים.

ניתן לשלם על כלל המוצרים בהזמנה בצורה מרוכזת. ניתן גם לשלם בתשלומים ללא ריבית (מספר התשלומים משתנה בהתאם לסכום הקניה). אנחנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי (מלבד אמריקן אקספרס).

במידה והספק שלך הוא “נתיב” – מתקבלת הודעה שהאתר חסום עם לחצן לשליחת בקשה לפתיחת האתר. במידה והספק שלך הוא “רימון” / “אתרוג” – ניתן לפתוח פניה לבקשת פתיחת האתר.

קישור לאתר רימון

קישור לאתר אתרוג

המחירים באתר נכתבים על ידי בעלי החנויות / המעצבות ולכן הם זהים למחירים באתרים הפרטיים / חנויות.

ניתן לקבל שירות במגוון דרכים:

ניתן לשלוח פניה במייל לכתובת office@bechic.co.il או לפתוח פנייה כאן
ניתן לשלוח הודעת וואטסאפ או להתקשר למספר 058-7888107

ניתן לפתוח פנייה כאן

אפשר גם לשלוח הודעת וואטסאפ או להתקשר למספר 058-7888107